Witam wszystkich na moim blogu i od razu przechodzę do najważniejszego. Bloga postanowiłam założyć po rozmowie z jedną znajomą, która długo nie mogła zdecydować się, jaki obrać kierunek zawodowy. Miała co prawda pracę na etacie (praca w innym zawodzie niż wyuczony), ale ciężko było tu mówić o satysfakcji zawodowej. Namawiałam ją na założenie własnej działalności gospodarczej i na zajęcie się czymś, co ją interesuje, ale brakowało jej odwagi na taki krok, stąd moja propozycja, aby zaczęła sobie dorabiać w robieniu czegoś, czym się interesuje.

Zastanawiając się nad tym, ile osób narzeka na swoją pracę lub, co gorsza, na jej brak, postanowiłam zgromadzić w jednym miejscu różne pomysły na zarabianie przez internet. Będą to zarówno pomysły na pracę stałą, jak i dorywczą. Aby z nich skorzystać, wystarczy odrobina chęci i zaangażowania. Naprawdę o pracę nie jest tak trudno, jak mogłoby się wydawać i sprawdza się tu powiedzenie „Dla chcącego nic trudnego”.

Przejdźmy zatem do konkretów… kończę notatki i obiecuję dodać pierwsze wpisy już na dniach.

słowa kluczowe: ruchliwe bańki, perłowe bańki, ruchliwe kulki, skok stefczyka sesje przychodzące, notus rzeszów, gry obrotowe kulki, payu ile idzie przelew, sesje elixir kasa stefczyka