Sądziłeś, że o technologii po prostu nie da się pisać ciekawie, a parametry sprzętów to zawsze zawiłe tabelki? Chętnie wyprowadzimy Cię z błędu.

Oto niemała gratka dla wszystkich zainteresowanych pracami domowymi. Również duża ciekawostka dla właścicieli firm i lokali gastronomicznych. Jednym słowem: dla każdego coś miłego. To wszystko pod jednym tylko adresem: www.blog.emaks.pl.

Nastał ostateczny kres dla żmudnego przedzierania się przez setki jednakowo nudnych portali. Jeśli tylko chcesz dowiedzieć się czegoś o nowościach w świecie sprzęty gastronomicznego, a może coś z przeciwnego bieguna: planujesz zakup porządnej spawarki – obowiązkowo odwiedź blog.emaks.pl. Znajdziesz tutaj informacje odnośnie wszystkich interesujących Cię dziedzin, i tym razem-niespodzianka. Nie zanudzisz się czytając rzędy niezrozumiałych cyferek. Tutaj wszystkie dane techniczne są pokazane tak, aby ich zrozumienie nie sprawiło problemu nawet początkującym „Złotym rączkom”. Koniec z długim studiowaniem zagmatwanych specyfikacji!

Pod tym jednym adresem zebraliśmy wiadomości przydatne dla przedsiębiorców, mechaników, sklepikarzy oraz dla każdego, chętnego małej rewolucji technicznej w swoich czterech ścianach. Wszyscy znajdą tu informacje odnośnie zastosowania oraz najważniejszych cech produktów przydatnych w gastronomii – frytownic, opiekaczy, smażalników. W przystępny sposób podane są informacje o sprzęcie spawalniczym oraz wyposażeniu sklepów i lokali. Tak, nawet tak zawiłe technologie mogą być interesujące! Już na zawsze odrzucamy starą, skostniałą formułę nudnych, technicznych opisów. Dzięki temu bez problemu określisz co będzie najlepsze dla Twoich potrzeb (ale i również dla portfela). A może nawet odkryjesz w sobie nowe talenty?

Dokonałeś wyboru, wykonałeś zamówienie, kurier szybko dostarczył wyczekaną paczkę. Stałeś się więc szczęśliwym posiadaczem któregoś ze sprzętów. Podziel się opinią o nim. Pod każdym kolejnym wpisem jest miejsce na Twoje komentarze. Nie istotne czy jesteś właścicielem ogromnej firmy czy zarządzasz osiedlowym „zieleniakiem”. Każdemu z Was, jednakowo przyda się waga i liczarka pieniędzy. Po powrocie do domu, obaj czasem majsterkujecie: pewnie przyda się spawarka lub przecinarka? A może czas odświeżyć wnętrze samochodu? Najlepiej zrobić to przy pomocy ultradźwięków. Jeśli już dokonaliście pierwszych testów tymi urządzeniami: czas na dyskusję. Napisz co spodobało Ci się w urządzeniach rozprowadzanych przez sklep emaks.pl, powiedz również do czego masz zastrzeżenia. Pomożesz tym samym innym czytelnikom blog.emaks.pl

Źródło cennych (i ciekawych) informacji, innowacyjny portal poświęcony najnowszym technologiom – blog.emaks.pl zaprasza do odwiedzin.