Remontujesz salon i nie wiesz, jakie dodatki wybrać? Postaw na piękne oświetlenie i zaskocz znajomych niepowtarzalnym wystrojem.

Oświetlenie meblowe

Dzisiaj elektronika jest już wszędzie, po co więc co parę dni wydawać pieniądze na świeże kwiaty lub co chwilę wymieniać świeczki, skoro istnieją tanie w utrzymaniu lampy LED, które nigdy się nie męczą i działają aż do 20 lat. Wystarczy, że odpowiednio oświetlisz określone meble, a pokój zyska niepowtarzalny klimat, szczególnie po zmierzchu.

Jakie elementy oświetlać?

Oczywiście te, z których jesteśmy dumni. Możemy delikatnie podświetlić nagrody. W blasku światła dobrze prezentuje się każdy rodzaj szkła, a wiec wazony, szklanki, kieliszki i trunki. Oczywiście można skupić się na uzyskaniu ogólnego efektu świetlnego i zaplanować oświetlenie meblowe jako jedną klimatyczną całość bez zbędnego wchodzenia w szczegóły. Wymaga to pewnego zmysłu estetycznego i rozbudowanej wyobraźni, jednak oświetlenie meblowe łatwo się montuje, więc można skorzystać z metody prób i błędów. Dodatkowo, lampy LED występują w różnych kolorach, także aranżacja mieszkania za pomocą światła wcale nie musi być nudna.